Vítězslav Marek si dojel v 1. jízdě EMX125 ve Francii pro druhé místo! Julius Mikula skončil osmý

20.05.2023….

Při šestém podniku FIM Mistrovství světa v motokrosu, který se tento víkend jede ve Villars-sous-Ecót, se koná čtvrtý díl mistrovství Evropy třídy EMX125. V první jízdě, která se jela v sobotu odpoledne, zajel naprosto skvěle Vítězslav Marek (KTM), jenž si dojel pro druhé místo. Víťa se díky tomu posunul v tabulce průběžného pořadí na čtvrté místo. Na třetí příčku ztrácí jen a pouze tři body. Výborně se při letošní premiéře představil další Český motokrosař Julius Mikula (Yamaha), který si dojel pro osmé místo. Julek absentoval od začátku sezóny, kvli zlomenině nártu. Z vítězství se radoval Francouz Mathis Valin (GASGAS).