Vyhledávání


Lorenzo po dnešním pádu,nebude o víkendu srartovat.Karel Abraham má těžkou virozu.

12.07.2013 18:18

 

 Po vyhraném ůvodním tréninku,na Grand prix Německa,Jorge Lorenzo v druhém tréninku tvrdě havaroval a vrací se domů do Barcelony.

 

15 dní poté,co si zlomil klíční kost Assenu,má dnešní pád za následek ohnutí titanové destičky v levém rameni."Lízátko",v druhém tréninku,při jízdě v rychlém kole,chytil v 10. zatáčce těžký hajsajdr a tvrdě upadl na levé rameno.Malorčan,byl převezen do Clinica Mobile,kde vyšetření potvrdilo,že osm šroubú v rameni vydrželo, bohužel sama titanová destička se ohnula.Po dalších vyšetřeních,se rozhodlo,že následná operace bude možna v rozmezí 24 až 48 hodin.

 

Pátek nezačal pro Karla Abrahama a jeho tým vůbec dobře.Neléčená viroza způsobila,celkovou fyzickou slabost a Abaja musel absolovovat vyšetření krve v mobilní klinice.odtut byl odeslán přímo na kliniku v Chemnitz,kde se podrobil dalšímu lékařskému vyšetření.Tam se naštěstí nepotvrdila prvotní dramatická prognoza závažnějšího onemocnění.

 

 

Karel Araham:Naštěstí,se doktorům podařilo zjistit,že původní podezřeni na mononukleozu není pravda.Mám pouze,těžkou virozu,kterou jsem přechodil.Jediný lék,který na to existuje je klid,spánek a dostatek tekutin.Vzhledem k závodnímu programu,to asi nepůjde naplnit.Do rána se pokusím nabrat co nejvíce sli.Předpokládám,že budu moci nastoupit a odjet kvalifikaci na nadělní závod.

 

 

zdroj:text a foto:www.motorcyclenews.com,www.karelabraham.com,www.motorkari.cz